Antalya Cinsel Terapist

[vc_row gap=”15″][vc_column][vc_single_image image=”111″ img_size=”full” style=”vc_box_shadow_border” title=”Antalya Cinsel Terapist” el_class=”Antalya cinsel terapist”][vc_column_text]

Antalya Cinsel Terapist

Okuduğunuz Antalya Cinsel Terapist sayfasında, vajinismus, erken boşalma, ereksiyon problemi, cinsel isteksizlik,  orgazm sorunu gibi cinsel sorunlar hakkında bilgilendirici yazılar okuyacaksınız. Yaşadığınız cinsel sorunun çözümünde, cinsel terapist, psikolog, hipnoz terapisti cinsel danışman, psikoterapist desteğinin önemine vurgu yapmak istedik. Erken boşalma ve tedavisinde Antalya cinsel terapist sayfasında okuyacaklarınız size yol gösterici olabilir. Cinsel terapist www.alibicak.com  sizler için hazırladı.

Cinsel Sorunların Kaynağı

Cinsel sorunlar çoğunlukla bilgisizlikten kaynaklanır. Bir çok kişi cinselliği sadece cinsel birleşme olarak algılar. Çoğu, orgasm ve erken boşalmanın varlığından habersiz olabiliyorlar. Cinselliği penis-vajen birleşmesi olarak algılayabiliyorlar. Bu yüzden cinsel terapist Antalya ‘ya başvurduğunuzda cinsellikle ilgili çarpık bilgilerinizi sorgulama şansınız olur.

Bir kez Antalya cinsel terapist‘ e başvurduğunuzda, cinsellik üzerine konuşma güçlüğünü aşıp, problemlerinizin farkına varır, onları dile getirirsiniz. Unutmayın, çözüm için cinsel problemin çok iyi anlaşılması şarttır.

Kadın ve Erkek Cinselliği

Antalya Cinsel terapist, erkek ve kadın cinselliğindeki farklılıkları dikkate alır. Erkeğin ve kadının bir zihni ve beyni olduğu gibi penis ve vajinası da vardır. Cinsel sorun yaşayanlar, çoğunlukla karşı cinsiyette olmanın ne demek olduğunu bilemez. Kadının erkeği, erkeğin kadını tanımaya ihtiyacı vardır. Cinsel Terapi, cinsel davranışlardaki farklılıkları bilmekle başlar. Kadın ve erkekteki anatomik farklılık kadar, cinsel duygularda da farklar vardır. Çiftlerin, her ikisinin de cinsel uyarılma ve orgasm olmada farklılıklarını görmeleri önemlidir. Kadın cinsel olarak çekici olup olmadığı üzerine kafa yorarken, erkek cinsel çekiciliğini sorgulamaz. Bir cinsel uyumsuzlukta, daha çok kadınlar yardım arayışında olurken, erkekler Antalya cinsel terapist için daha az istekli olabilmektedirler. Tabiki bu genelleme herkes için geçerli olmayabilir.[/vc_column_text][vc_single_image image=”69″ img_size=”full” style=”vc_box_shadow_border” title=”Antalya Cinsel Terapist”][vc_column_text]

Cinsel Sorunları Konuşabilmek

Antalya Cinsel Terapist, cinsel yaşamı, bedenin ve ruhun birlikte uyum içinde sürdürüldüğü bir deneyim olarak görür. Yatakta kendinizi nasıl hissettiğiniz, uyarılma ve cinsel tatmininizi etkiler. Beden yalan söylemez, içinizdeki duygular onunla dile gelir. Cinsellik yalın ve açık bir şekilde dile getirildiğinde tatmin sağlar. Bütün karmaşıklığa ve güçlüğe rağmen, kendimiz hakkında hissettiklerinizi partnerinize anlatabiliyor olmak çok önemlidir. Beden, hissedilen duyguya göre hareket eder. O duygulara erişim olmazsa, dile gelmezse, beden ketlenir. Cinsel uyumsuzluk baş gösterir. Erken boşalma, vajinismus ya da ereksiyon problemi içinizdeki duyguların bir tür dile gelişi olabilir.

Cinsel Terapiye  Başvurmak

Cinsel terapist‘ e başvuran kişiler duygusal acı içindedir. Terapiye gelmek cam kırıklarının üzerinde yürümeye benzer. Cinsel sorunlar kişiye kendini zaten kötü hissettirir, bir de bütün bunları cinsel terapist‘ e anlatmak zor gelebilir. O ilk adımı, Antalya cinsel terapist‘ e başvurmayı bir yaparsanız, gerisi kolay. Cinsel Sorunlar, hayal kırıklığı ve yetersizlik duyguları ile beraber çözümsüz ve çaresiz hissettirebilir. Ancak cinsel terapide yolunuzu açacak bir çok araca kolayca ulaşabildiğinizi, uygulayacağınız çalışmalarla hızla ilerlediğinizi göreceksiniz. İlk görüşmede cinsel terapistiniz size pratikte nasıl sonuca ulaşacağınızı anlatacaktır. Sorunlar çözüm için varlar.

Cinsel Terapide İlk Görüşme

Antalya Cinsel terapide ilk görüşmeye gelen çift olsun, yalnız olsun, çözüm için denemedikleri yol kalmamış oluyor. ‘Hadi bir de bunu deneyelim’ der gibi geliyorlar.Psikoterapist Ali Bıçak olarak, Cinsel terapi seans odasında ilk dakikadan itibaren yavaş yavaş umutlandıklarını her defasında görmüşümdür. Sorunun çözümü için daha fazla motivasyon ve daha fazla öğrenme arzusu ile doluyorlar. Bu yüzden cinsel terapide ilk seans çok önemlidir. İlk seansta yaşanan sorunu enine boyuna araştırır, sorar ve açıklama isterim.Bu sayede, en sonunda, nasıl bir strateji geliştireceğimize karar vermiş oluyoruz.

Antalya Cinsel terapist sitemizde yaşıyor olabileceğiniz cinsel problemlerle ilgili olarak daha fazla bilgi sahibi olmak için aşağıdaki linleri tıklayabilirsiniz:

www.antalyapsikoloji.net

www.bursapsikolog.org

Antalya Cinsel İsteksizlik Güncesi

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]