Cinsel Terapi

[vc_row gap=”15″][vc_column][vc_column_text]Sağlıklı cinsel yaşamın, kişinin kendini iyi hissetmesi ve birlikteliğinin uyum içinde sürmesinde önemli katkısı vardır. Cinsellikte yaşanan uyumsuzluklar daha farklı sorunların oluşmasına neden olabiliyor. Cinsel bir probleminiz varsa, ilişkiniz rayından çıkabilir, hayal kırıklığı ve hüsrana düşebilirsiniz. Cinsellik ve ilişkinize dair bir sorunu bir uzmana danışma kararı her zaman kolay olmayabilir. Karar verseniz de, zihninizde bir çok belirsizlik olabilir. Mahremiyetinizi bu bir uzman da olsa, hiç tanımadığınız birine anlatma cesaret ve kararlılık ister. Antalya’da birçok cinsel terapist bulabilirsiniz. Bu konu ile yapacağınız araştırmada, terapistin tecrübesi kadar almış olduğu eğitimlere de dikkat etmelisiniz. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

[/vc_column_text][vc_single_image image=”98″ img_size=”full” style=”vc_box_shadow_border”][vc_column_text]Bulduğunuz terapistle ilk görüşmede, ‘Onunla neler konuşmalıyım, anlatacaklarımı dinleyecek doğru kişi bu mu?’, Tecrübesine güvenebilir miyim? Ve bunu nasıl bilebilirim?’ gibi sorular aklınıza takılabilir.

Psikolojik danışma, klinik psikoloji, bireysel ve cinsel terapi alanında 19 yılın üzerinde mesleki tecrübemle birlikte, kadın, erkek ve çiftlerin cinsel sorunlarına dair geliştirilmiş yeni ve etkili cinsel danışmanlık, cinsel terapi yaklaşımlarını öğrenme ve uygulama şansım oldu. Danışanlarımın bana ulaştırdıkları soruna göre kimi zaman kısa, kimi zaman uzun terapi seansları ile cinsel uyumsuzluklarını çözümlemelerine psikolojik destek sağlıyorum. Cinsel terapi ile ilgili detaylı bilgi için  www.alibicak.com ziyaret edebilirsiniz.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]